DuoLife RegenOil Liquid Gold®

przez admin

DuoLife RegenOil Liquid Gold® to produkt noszący miano „płynnego złota” wśród olejów tłoczonych na zimno. Suplement DuoLife RegenOil Liquid Gold® wyróżnia się dzięki działaniu bazującemu na 13 olejach roślinnych działających antyoksydacyjnie oraz wspierających trwałość kwasów Omega, które są zawarte w preparacie. Kwasy Omega-3 i Omega-6 są zawarte w produkcie w proporcji od 1:1 do 1:5. Suplement DuoLife RegenOil Liquid Gold® to bardzo ważne źródło istotnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wpływają pozytywnie na dolegliwości związane z dietą.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat Duolife RegenOil Liquid Gold® ?

W produkcie DuoLife znajduje się witamina K2 MK7, która została pozyskana z wyciągu z natto. Natto pochodzi z Japonii, w której ceni się je za liczne, korzystne wartości odżywcze. Bardzo ważną zaletą jest właśnie wysoka zawartość wspomnianej witaminy K2, w rzadkiej, ale bardzo cennej postaci MK7, a także nattokinazy, czyli enzymu odgrywającego bardzo istotną rolę dla Japończyków. Duży potencjał odżywczy jest zapewniany przez fermentację ziarna soi z wykorzystaniem bakterii Bacillus subtilis. Aktywność tych bakterii sprawia, że struktura soi ulega przeobrażeniu, a to przekłada się na dużą dostępność biologiczną składników odżywczych. Witamina K jest składnikiem zapewniającym właściwe krzepnięcie krwi oraz odpowiedniego zdrowia kości.

Witamina D3 znajdująca się w preparacie jest pozyskiwana z porostów, więc suplement ten może być przyjmowany przez wegetarian i wegan. Bardzo dużą dostępnością charakteryzuje się witamina D2, która w niewielkiej ilości jest przyswajana przez organizm człowieka, natomiast witamina D3 pochodzi zwykle od zwierząt i pozyskuje się ją z lanoliny, wosku powstającego podczas oczyszczania owczej wełny. Najważniejsza funkcja biologiczna witaminy D jest zapewnienie utrzymania odpowiedniego poziomu fosforu i wapnia we krwi. Witamina D wspomaga przyswajanie wapnia, które jest potrzebne do budowy i zachowania zdrowych, mocnych zębów i kości. Jest to witamina odgrywająca istotną rolę w procesie wspomagania odporności, działania mięśni oraz w podziałach komórkowych.

Niepowtarzalna mieszanina składników tworzących preparat DuoLife RegenOil Liquid Gold®, obejmuje aż 13 nierafinowanych olejów roślinnych, które zostały wytłoczone na zimno. Dodatkowo zostały również wzbogacone o witaminę K2 MK7 i witamine D3 o wysokiej wchłanialności. Jak informuje Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa, witamina K2 MK7 oraz witamina D3 odgrywają bardzo istotne role w utrzymywaniu zdrowych kości u ludzi w wieku powyżej 30 lat.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz