DuoLife Medical Formula ProSugar® – NEW

przez admin

Produkt ProSugar® – NEW to suplement diety będący naturalnym źródłem witamin, minerałów oraz wielu mikro- i makroskładników mających istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Duże stężenie aktywnych biologicznie składników przekłada się na łatwiejszy metabolizm cukrów. Suplement diety ProSugar® wspiera utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz zmniejsza apetyt na słodycze.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat DuoLife Medical Formula ProSugar®?

Znajdujący się w składzie tego preparatu ekstrakt z korzenia Cykorii podróżnika pomaga w przypadku pojawienia się zaburzeń działania nerek. Jego skład obejmuje inulinę odpowiedzialną za zmniejszanie poziomu cholesterolu oraz cukru we krwi. Ekstrakt z korzenia Cykorii podróżnika wspiera również funkcjonowanie woreczka żółciowego i wątroby. Duża ilość witamin i składników mineralnych sprawia, że jest to bardzo istotny składnik diety o dużej wartości.

Ekstrakt z Morwy białej spowalnia aktywność enzymów, które odpowiadają za rozkładanie się cukrów oraz zmniejsza przemianę cukrów w glukozę. Dzięki temu ekstraktowi możliwe jest wolniejsze trawienie cukrów złożonych oraz ograniczenie wchłaniania cukrów prostych. Innymi słowy powoduje on zmniejszenie ilości przyjętych kalorii (obniżenie po posiłkowej hiperglikemii). Ekstrakt z Morwy zmniejsza również apetyt na różne słodycze.

Kora cynamonu jest odpowiedzialna za regulację poziomu cukru we krwi dzięki znacznemu zwiększeniu metabolizmu glukozy. Cynamon jest składnikiem, który efektywnie zmniejsza poziom „złego” cholesterolu (LDL) oraz przyspiesza procesy przemiany energii. Co więcej jest on w stanie poprawić proces trawienia, a także zapewnia regulację pracy nerek. Dodatkową zaletą cynamonu jest fakt, że zmniejsza on chęć na jedzenie słodyczy oraz skutecznie oczyszcza organizm ludzki z różnych toksyn.

Kolejny istotny składnik, jakim jest ekstrakt ze strąków fasoli działa moczopędnie redukując obrzęki oraz zapewniając sprawne działanie nerek. Dzięki niskiemu indeksowi glikemicznemu składnik ten wspiera procesy kontroli i regulowania ilości cukru we krwi oraz działa korzystnie w przypadku problemów i zaburzeń przemiany materii. ProSugar® (zastrzeżona formuła uzyskiwana z nasion Kozieradki pospolitej (Trigonella foenum- graecum) – jest to opatentowana receptura, która obejmuje między innymi ekstrakt z kozieradki wyposażonej w galaktomannany. Produkt ten korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie ludzkiego organizmu oraz na regulowanie metabolizmu cukrów. Formuła ta zawiera również liczne fitosterole, cholinę i flawonoidy oraz witaminę C i B1, prowitaminę A, a także składniki, takie jak żelazo czy też wapń.

Rutwica to bardzo istotna roślina, która spowalnia wchłanianie glukozy oraz syntezę tego składnika w wątrobie. Roślina ta zawiera sole chromu, które wspomagają regulowanie stężenia cukru we krwi. Dodatkowo w roślinie tej można znaleźć guanidynę zapewniającą efektywne hamowanie przenikania cukru do krwi oraz redukcję agregacji płytek. Dzięki temu składnikowi można więc zmniejszyć ryzyko powstawanie schorzeń i powikłań o charakterze naczyniowym.

Maquiberry to z kolei składnik o właściwościach antyoksydacyjnych. Duża zawartość naturalnych fitosteroli skutecznie wpływa na obniżenie poziomu „złego” cholesterolu. Składniki bioaktywne maquiberry usprawniają procesy spalania kalorii oraz chronią przed niekontrolowanymi atakami silnego głodu. Maquiberry dostarcza organizmowi wielu niezbędnych składników, witamin i pierwiastków.

Chia (Szałwia hiszpańska) – nasiona tej rośliny często noszą miano „super żywności”. Są one bogate w błonnik, czyli składnik wspomagający normalizację w przypadku zaburzeń metabolizmu cukru oraz zmniejszający ilość cholesterolu i tłuszczu we krwi. W nasionach tych znajdują się również białka oraz kwasy Omega-3 usprawniające metabolizm tłuszczów i regulujące poziom cholesterolu we krwi. Składniki te gwarantują dobrą ochronę organizmu ludzkiego przed skokami poziomu cukru we krwi po spożyciu posiłku.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz