DuoLife Medical Formula ProSlimer® – NEW

przez admin

Preparat DuoLife Medical Formula ProSlimer® – NEW jest suplementem diety charakteryzującym się nowoczesną recepturą i bogatym składem wspierającym efektywną walkę z nadwagą. Suplement ten pobudza przemianę materii, wspiera zmniejszanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz reguluje gospodarkę wodną organizmu. Co więcej preparat ten umożliwia utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu i wspomaga trawienie.

ProSlimer® to suplement wspomagający zmniejszenie masy ciała oraz utrzymywanie jej na odpowiednim poziomie. Dostarcza on organizmowi różne witaminy i minerały niezbędne do jego prawidłowego działania.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat DuoLife Medical Formula ProSlimer®?

Kwas hydroksycytrynowy zawarty w wyciągu z Garcinia cambogia skutecznie powstrzymuje proces lipogenezy i w ten sposób sprawia, że wątroba potrafi zmagazynować o wiele większą ilość energii. Dla użytkownika oznacza to bardziej sycące posiłki i zmniejszone uczucie głodu. Wyciąg ten pobudza również proces termogenezy, a to przekłada się na skuteczniejsze i szybsze spalanie tłuszczu oraz poprawia metabolizm glukozy. Dodatkowo preparat ten zwiększa wydolność organizmu, dzięki czemu jest on lepiej przygotowany do cięższych i forsujących ćwiczeń.

Wyciąg z owoców acai – jagody acai zawierają dużą ilość błonnika, który usprawnia proces metabolizmu. Ekstrakt ten wspomaga trawienie oraz regulację ilości cholesterolu. Składnik ten wydłuża uczucie sytości i wspomaga kontrolę oraz zmniejszanie ilości przyjmowanych kalorii. Duża ilość witamin to atut, dzięki któremu owoce acai potrafią zmniejszyć chęć na słodycze. Wyciąg z tych owoców zapewnia ochronę przed wyjałowieniem organizmu spowodowanym przez odchudzanie.

Kolejny ważny składnik to ekstrakt z owoców goji utrzymujący właściwą ilość cukru we krwi oraz regulujący metabolizm. Jest to bogate źródło błonnika pokarmowego zapewniającego prawidłową pracę układu trawiennego. Znajduje się w nim również β-sitosterol, który chroni przed absorbowaniem cholesterolu oraz zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak kwas Omega-3 czy też kwas linolowy wspomagający odchudzanie.

Wyciąg z młodego jęczmienia to składnik zawierający żywe enzymy trawienne wspomagające działanie układu pokarmowego, metabolizm oraz oczyszczające organizm z toksyn. Dodatkowo składnik ten doprowadza do normalizacji poziomu cukru we krwi, a to z kolei zmniejsza zagrożenie pojawieniem się cukrzycy. Przekłada się to też na utrzymanie odpowiedniej wagi.

Wyciąg z zielonej kawy to substancja zmniejszająca głód, a duża zawartość kofeiny i kwasu chlorogenowego usprawnia proces spalania zbędnego tłuszczu. Organizm zyskuje energię oraz cieszy się wyregulowanym metabolizmem. Ekstrakt ten zmniejsza również cellulit i pozwala na utrzymanie właściwej ilości cholesterolu. Składnik ten zmniejsza poziom cukru przyjmowanego w przewodzie pokarmowym.

Kwas chlorogenowy – składnik ten jest organicznym związkiem chemicznym zaliczanym do grupy polifenoli. Odpowiada on za spowolnienie wydzielania glukozy do krwi. Oprócz tego chroni przed przyrostem masy ciała i magazynowaniem tłuszczu poprzez usprawnienie jego metabolizmu w narządzie, jakim jest wątroba.

BioSlimer® (zastrzeżona receptura uzyskana z owoców cytrusowych i guarany (Paullinia cupana)) urozmaica i uzupełnia dietę o składniki naturalne wspierające utrzymywanie właściwej wagi. Stosowanie tego produktu poleca się w głównej mierze osobom, które walczą z niechcianym cellulitem i nadwagą. Dodatkowo produkt ten dostarcza organizmowi potrzebnych witamin i minerałów.

Ekstrakt z Wąkroty azjatyckiej to składnik pobudzający krążenie i wzmacniający naczynia krwionośne w skórze. Zapewnia to efektywną ochronę przed cellulitem. Wyciąg ten pobudza działanie ściągające i zmniejsza obrzęki oraz umożliwia zwalczanie nadmiaru wody i substancji toksycznych z organizmu.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz