DuoLife Medical Formula ProCholterol® – NEW

przez admin

Preparat znany jako ProCholterol® – NEW jest bogatym źródłem substancji naturalnych odpowiedzialnych za utrzymanie optymalnego poziomu cholesterolu. Preparat ten działa więc ochronnie i korzystnie na żyły, serce i cały układ krążenia. Rozwiązanie to jest polecane dla osób mających problemy natury naczyniowo-krążeniowej. Dzięki regulacji gospodarki lipidowej i usprawnianiu odkładania tłuszczu w organizmie, preparat zapewnia ochronę przed odkładaniem tłuszczu w ściankach naczyń krwionośnych.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat DuoLife Medical Formula Procholterol®?

Ekstrakt z owoców amli to bardzo istotny składnik odpowiedzialny za wzmocnienie serca. Jest to naturalny przeciwutleniacz oraz bardzo bogate źródło naturalnej witaminy C. Składnik ten oddziałuje korzystnie na florę bakteryjną oraz jest źródłem miedzi, cynku i chromu.

Ekstrakt z czosnku zapewnia efektywną regulację i utrzymywanie właściwego poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów. Czosnek to składnik wpływający bardzo korzystnie na układ krążenia oraz chroniący żyły przed zwapnieniem. Jest to naturalne źródło węglowodanów, białka, składników mineralnych, lotnych olejków oraz witamin C, A, B1, B2 i PP. Dzięki dużej zawartości wapnia, czosnek charakteryzuje się również działaniem odkwaszającym.

Czerwony ryż fermentowany, w tym monakolina K to składniki, które efektywnie regulują proces syntezy cholesterolu i jego zawartości w osoczu. Oprócz tego zmniejszana jest jego synteza również w wątrobie oraz zwiększone jest wyłapywanie cząstek LDL, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie ilości „złego” cholesterolu. Składnik ten ma również podobny wpływ na poziom trójglicerydów. Jest to bardzo istotny element diety chroniący serce oraz układ krążenia przed wieloma problemami.

ProCholterol® (formuła zastrzeżona pozyskiwana z liści Opuncji figowej (Opuntia ficus-indica) to produkt bogaty w niezbędny kwas foliowy, witaminę która reguluje poziom homocysteiny, czyli aminokwasu odpowiedzialnego za usprawnione utlenianie „złego” cholesterolu, który prowadzi do powstawania niekorzystnych zmian o charakterze miażdżycowym. Dodatkowo produkt efektywnie reguluje gospodarkę tłuszczowo-lipidową w organizmie.

Gynostemma to składnik o silnym działaniu regulacyjnym. Znajduje się w nim spora ilość aminokwasów, minerałów oraz witamin i składników, takich jak między innymi selen, magnez, cynk, wapń, żelazo oraz fosfor. Jest to skuteczny składnik działający jako przeciwutleniacz. Odpowiada on za regulację cholesterolu oraz ciśnienia krwi i wpływa pozytywnie na wydolność serca. Co więcej składnik ten wspomaga pracę i przyspiesza procesy regeneracyjne wątroby.

Fitosterole roślinne są często wykorzystywane do regulowania poziomu cholesterolu. Takie korzystne działanie w znacznym stopniu zmniejsza zagrożenie pojawieniem się chorób serca. Fitosterole roślinne odpowiadają za regulację poziomu wchłaniania cholesterolu przez ludzkie jelita. Są szczególnie zalecane każdemu, kto jest na diecie polegającej na przyjmowaniu jak najmniejszej ilości tłuszczów nasyconych.

Ekstrakt z Brahmi to składnik odpowiedzialny za skuteczną redukcję utleniania tłuszczów we krwi, czyli procesu, który jest jedną z głównych przyczyn pojawiania się chorób serca. Jest to bardzo bogate źródło fitosteroli, flawonoidów, a także glikozydów triterpenoidowych.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz