DuoLife Medical Formula ProCardiol® NEW

przez admin

Preparat ProCardiol® – NEW to nowoczesny suplement diety bogaty w składniki naturalne wpływające korzystnie oraz ochronnie na układ krążenia. Regularne przyjmowanie tego produktu wspomaga pracę serca, chroni naczynia krwionośne oraz reguluje ilość cholesterolu. Ma to więc bardzo dobry wpływ na ogólny stan serca, żył i naczyń krwionośnych.

Dlaczego warto zdecydować się na preparat DuoLife Medical Formula ProCardiol®?

Wyciąg z głogu wspiera pracę mięśnia sercowego, reguluje ciśnienie krwi oraz wpływa pozytywnie na krążenie. Dodatkowo poprawia dopływ krwi z tlenem do serca, zwiększając siłę jego skurczów i poprawiając wydajność jego pracy. Składnik ten jest polecany dla osób przechodzących rekonwalescencję po zawale serca oraz dla ludzi posiadających nadwyrężone serce z powodu chorób albo silnego stresu.

Wyciąg z kwiatów Hibiskusa jest bogatym źródłem antocyjanów, flawonoidów czy też kwasów organicznych. Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych wpływa korzystnie na odpowiedni poziom cholesterolu oraz działa ochronnie na wątrobę. Polifenole zawarte w tym ekstrakcie skutecznie walczą z wolnymi rodnikami.

Wyciąg pozyskiwany ze skórki winogrona czerwonego to substancja, w której znajduje się bardzo duża ilość flawonoidów. Są to naturalne antyoksydanty zapewniające ochronę przed chorobami serca. Dzięki poprawie stężenia poziomu „dobrego” cholesterolu (HDL) oraz hamowaniu utleniania „złego” (LDL) możliwe jest efektywne zapobieganie zmianom o charakterze miażdżycowym. Dzięki regulacji metabolizmu lipidów istnieje mniejsze ryzyko pojawienia się problemów i schorzeń układu krążenia.

Wyciąg z owoców granatu zawiera wiele cennych witamin zaliczanych do grupy B oraz A, E i C. Do tego w składniku tym znajduje się kwas linolowy utrzymujący układ krążenia w bardzo dobrym stanie. Ekstrakt ten wpływa korzystnie na usprawnienie przepływu krwi do mięśnia sercowego oraz zmniejsza wchłanianie „złego” cholesterolu. Jest to najsilniejszy przeciwutleniacz znany ludziom, który trzy razy bardziej działa antyoksydacyjnie w porównaniu z czerwonym winem lub zieloną herbatą.

Aronia jest bardzo zdrowym owocem jagodowym. Odpowiada on za wzmocnienie, zwiększenie elastyczności i uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych oraz za regulację przepuszczalności naczyń. Jest to bogate źródło witamin ograniczające utlenianie lipidów, chroniące przed odkładaniem się cholesterolu na ścianach tętnic. Jest to składnik działający antytoksycznie oraz odżywczo.

ProCardiol® (zastrzeżona formuła przeciwutleniaczy pozyskanych z mieszaniny suchego wyciągu owoców i warzyw w zmiennych proporcjach) wspiera działanie serca i zapewnia regulację ciśnienia krwi na właściwym poziomie. Preparat ten wpływa korzystnie na ukrwienie serca oraz pozwala skutecznie regulować ciśnienie krwi w tętnicach. Produkt ten jest zalecany dla osób, które dochodzą do siebie po przebytych chorobach związanych z układem krążenia. Suplement ten działa wzmacniająco na żyły i naczynia krwionośne, chroniąc przed wieloma schorzeniami oraz problemami.

Serdecznik wykorzystuje się podczas łagodzenia chorób i dolegliwości sercowych, w głównej mierze związanych z emocjami. Składnik ten potrafi delikatnie obniżyć ciśnienie krwi i zwiększyć wydolność serca. Jest to źródło fenylopropanoidów działających zabezpieczająco na układ krwionośny i serce oraz flawonoidów wzmacniających ściany w naczyniach krwionośnych.

Tarczyca bajkalska oraz aktywne związki biologiczne w niej zawarte działają antyoksydacyjnie i efektywnie usuwają toksyny oraz metale ciężkie z organizmu. Do tego składniki te skutecznie hamują procesy i zmiany w naczyniach krwionośnych. Flawonoidy są składnikami chroniącymi przed agregacją płytek krwi oraz usprawniającymi mikrokrążenie. Co więcej hamują one zwiększenie przepuszczalności naczyń kapilarnych.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz