DuoLife Keratin Hair Complex

przez admin

Keratin Hair Complex jest płynnym suplementem diety, w którego składzie znajduje się keratyna oraz wiele roślinnych składników naturalnych. Składniki te zostały opatentowane międzynarodowo *.

DUOLIFE KERATIN HAIR COMPLEX ZDROWIE I PIĘKNO W JEDNYM

☑ Zmniejszenie wypadania włosów o 34% po zaledwie miesiącu użytkowania **

☑ Znaczne zmniejszenie wypadania włosów po pełnej kuracji (aż 86%) **

☑ Skuteczne wzmocnienie i zwiększenie sprężystości włosów **

☑ Duża poprawa gęstości i objętości włosów **

☑ Dobre rezultaty można zauważyć po 3 miesiącach użytkowania **

W produkcie wykorzystano w pełni naturalne składniki, które przeszły badania kliniczne z zakresu wzrostu oraz stanu włosów. Receptura obejmuje więc skuteczne składniki do użytku doustnego zarówno dla kobiet i mężczyzn.*

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE W 3 KROKACH

KROK I – Keratin Hair Complex wspomaga wzrost włosów

Wyciąg z czarnego ryżu oraz opuncji figowej ma pobudzający wpływ na wzrost włosów dzięki indukcji namnażania komórek brodawkowatych znajdujących się w mieszkach włosów. W rezultacie możliwe jest uzyskanie tak zwanych włosów „baby hair”.

KROK II – Keratin Hair Complex zatrzymuje proces wypadania włosów

Niepowtarzalny skład został starannie dobrany, aby bezproblemowo optymalizować stymulowanie oraz odbudowę włosów. Wykorzystane składniki wzajemnie się uzupełniają i tworzą Keratynową Terapię Odżywczą Włosa w płynie. Produkt chroni przed wypadaniem włosów w nadmiernej ilości.

KROK III – Keratin Hair Complex zwiększa gęstość i objętość włosów

W suplemencie Keratin Hair Complex wykorzystane zostały owoce amli stanowiące źródło witaminy C odgrywającej istotną rolę w ludzkich włosach. Zbyt mała ilość tej witaminy powoduje pogorszenie funkcjonowania skóry na głowie, a to z kolei sprawia, że dochodzi do zaburzenia tworzenia łodyg włosów i zauważalne jest wzmożone wypadanie owłosienia. Wyciąg z pestek winogron wykorzystany w produkcie odżywia oraz stymuluje cebulki włosów. Wykorzystane składniki poprawiają strukturę włosa i uszczelniają jego ochronną warstwę.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz