DuoLife My Blood Moja Krew

przez admin

DuoLife Moja Krew jest płynnym suplementem diety zawierającym witaminy, minerały oraz ekstrakty z warzyw i owoców, które są w pełni naturalne. Substancja ta wspomaga utrzymywanie odpowiedniego poziomu i stanu krwinek czerwonych oraz stymuluje produkcję krwi. Produkt ten wpływa korzystnie na energię i stan organizmu!

Dlaczego warto zdecydować się na preparat DuoLife Medical Formula Moja Krew?

 1. Morfologia w płynie
DuoLife Moja Krew to preparat określany często mianem „płynnej morfologii” pomagającej utrzymać odpowiedni stan krwinek czerwonych i produkcji krwi. Twoja morfologia ma bardzo istotny wpływ na jakość życia!
 1. Źródło wielu witamin, minerałów, warzyw oraz owoców
DuoLife Moja Krew stanowi źródło różnych minerałów i witamin potrzebnych organizmowi do właściwego funkcjonowania. Jest to złożony preparat, którego działanie opiera się na synergii. III. W pełni naturalny skład W suplemencie wykorzystano wyłącznie naturalne składniki roślinne, bezglutenowe. Nie wykorzystano w nim GMO ani konserwantów, więc spełnia wymagania światowego trendu wyrobów posiadających czystą etykietę.
 1. Skoncentrowana dawka
Dzięki wysokiej koncentracji dawki, można uzyskać odpowiednie rezultaty stosując małą ilość preparatu. Stosowanie skoncentrowanych dawek przekłada się na znaczne zwiększenie liczby substancji aktywnych w porcji. Duża ilość substancji aktywnych skutecznie wzmacnia działanie produktu.
 1. IHHP
Atutem tej metody jest zapewnienie wysokiej jakości oraz trwałości preparatu i zachowanie naturalnych wartości odżywczych i sensorycznych posiadane przez składniki, porównując je z produktami, które są klasycznie utrwalane.
 1. LADME
Liberation -> Absorption -> Distribution -> Metabolism ->Elimination VII. Butelka ze szkła Szkło farmaceutyczne to materiał spełniający rygorystyczne i specjalistyczne normy. Zapewnia ono optymalną ochronę produktu przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, światło, zmienna temperatura, itp. Materiał ten nie wchodzi w żadne interakcje z produktem i jego składnikami. Preparat został stworzony z myślą o:
 • Osobach wykonujących dużo ruchu każdego dnia
 • Osobach, których praca wiąże się ze wzmożonym wysiłkiem umysłowym
 • Osobach planujących rekonwalescencję
 • Kobiet, które planują ciążę
 • Wegetarian
 • Osób starszych / Seniorów
 • Ludzi oddających krew
Skuteczna kombinacja różnych składników roślinnych z witaminami i minerałami umożliwiła stworzenie wysokiej jakości, funkcjonalnego suplementu diety. DuoLife Moja Krew to produkt charakteryzujący się działaniem trójwymiarowym, addytywnym i synergicznym.
 1. Skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn

W produkcie DuoLife My Blood znajduje się wiele składników mających za zadanie oczyszczanie organizmu z substancji toksycznych. Bardzo istotną rolę odgrywa sok z buraka, w którego składzie znajduje się betaina. Duże ilości magnezu znajdujące się w soku z buraka oddziałują pozytywnie na stan naczyń krwionośnych.
 1. Wsparcie układu krwionośnego, immunologicznego i procesów regeneracji

Addytywne i szerokie działanie składników produktu przekłada się na skuteczne wspieranie układu krwionośnego, immunologicznego oraz procesów regeneracyjnych. Suplement ten został stworzony we współpracy z Radą Naukową DuoLife, Dietetyków oraz DuoLife Center for Innovation Reserch™. Skład produktu został skomponowany tak, aby jeden składnik zwiększał skuteczność drugiego. Rezultaty suplementacji są dzięki temu bardzo korzystne.
 1. Utrzymywanie właściwych rezultatów morfologii

Wyniki badań krwi pokazują w jakim stanie jest organizm człowieka. W związku z tym produkt DuoLife Moja Krew został przygotowany w sposób umożliwiający dostarczenie organizmowi witamin, minerałów oraz ekstraktów z warzyw i roślin. Moja krew jest społeczno-edukacyjnym europejskim programem kampanii Krewniacy, która jest organizowana przez Europejską Fundację Honorowego Dawcy Krwi. Głównym zadaniem tego programu jest informowanie o tym, że dla zdrowia i życia ludzkiego istotna jest znajomość grupy krwi oraz dbanie o jej jak najlepszy stan. Co chwile, w różnych miejscach na świecie potrzebna jest krew! Korzystając z suplementu DuoLife Moja Krew można sobie pomóc i wesprzeć przy okazji promowanie honorowego krwiodawstwa oraz rozwój programu kart identyfikacyjnych informujących o grupach krwi. Część dochodu z każdego sprzedanego preparatu DuoLife Moja Krew jest przekazywana przez firmę DuoLife na wspieranie i promowanie honorowego krwiodawstwa oraz Fundacji Krewniacy.

Możesz także polubić

Zostaw komentarz